Konsol Modelleri                                                                              

    Ev dekorasyonunuzun olmazsa olmaz bir parçası olan konsol modelleri hem konseptinizi tamamlayan önemli bir parça hem de kullanımda ki işlevselliği ile misafirlerinize leziz sunumlar hazırlarken yemek takımlarınızı elinizin altında bulundurmanıza kolaylık sağlayacak .


    Gösterişli ve şık konsol modelleri, yemek odanızın daha şık durması ışıl ışıl bir ortamda yemek yemek isteyenlerin tercihi agora konsol modelimiz tam size göre gold renkte detayları, zarif metal ayak tasarımı, siyah ve ceviz rengin harika uyumuyla salonlarınızda ve yemek odanızda yerini almaya hazır.


    Evimde daha farklı göz alıcı bir tasarım olsun istiyorsanız rolex konsol tam size göre, metal ayak tasarımı ve sütun ayak modeli ile yemek odanızın havasını değiştirin. Krem renk üzeri gold renkte detayların uyumu ve ahşap görüntülü çekmecelerin ayna ile bir bütünlük yakalaması yemek odanızı daha şık bir hale dönüştürecek.

    
    Benim tercihim sadelikten yana ama birazda gösterişli olsun diyenlerin modeli grace konsol. Kum beji rengi ve gold, siyah renk detayları ile göz dolduruyor. Sade tasarımı ile yemeklerinize huzur dolu bir ortam sunuyor. Bu özelliklerinin yanında üst yüzeyindeki mermer desen kaplaması nostaljik bir görüntü oluşturuyor.

    
    Hem metalli hem ahşap dokunun buluştuğu şık bir tasarım leon konsol. Ahşap görüntünün yanı sıra füme aynaları ile bulunduğu ortama derinlik katarak bulunduğu alanı daha geniş göstermesine imkan sağlıyor.


    Ahşabın sıcak dokusunu sizle buluşturan ares konsol hoş bir ortamda yemek yemenin zevkini sizlere yaşatacak. Konsolun camlı olan bölümündeki ışıklandırma bulunduğu ortamı daha sıcak ve samimi kılacak. Tasarımı ile güçlü bir dekorasyon stili sizleri bekliyor.

   Konsol Tercihinde İpuçları

    Salonunuzda veya yemek odanızda kullanış açınıza göre konsol modeli tercih etmelisiniz. Çünkü konsol sadece şıklık için veya odanızı tamamlayan bir parça değil aynı zamanda kullanışlı olması çok önemlidir. Yemek için bulundurduğunuz eşyalarını içinde rahatça muhafaza edebileceğiniz adeta küçük bir mutfağınızdır. Bu yüzden birbirinden farklı olan konsol modellerini kullanış açınıza ve tarzınıza göre seçmelisiniz.

    Yaşam alanlarınızın dağınıklığını önleyecek tarz ve kullanışlı konsol modelleri sizindukkan.com'da