Türkiye'den; özellikle Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, Danimarka, İsviçre ve Belçika gibi, vatandaşlarımızın yoğun yaşadığı Avrupa ülkelerinden mobilya satın almak isteyen azımsanmayacak kadar çok gurbetçimiz var. Sizin Dükkan’dan, yoğun şekilde  mobilya almalarının birçok nedeni var tabii ki…

Çünkü ;

Özellikle Türkiye'de mobilyanın kalbi olan İnegöl'de üretilen mobilyaları, daha kaliteli, ve  hem  Avrupa'daki muadillerine göre oldukça ekonomik fiyata, hem de her zevke hitap eden bol çeşitten seçip alabilmektesiniz. Böyle olunca da, Avrupa'da yaşayan gurbetçilerimiz ve hatta Avrupa’lılar, haklı olarak Türkiye'deki mobilyaları tercih etmekte…

Nakliye nasıl olacak ?

Sizin Dükkan olarak, satın aldığınız ürünleri, üretimden aracısız olarak Tır’a yüklenmekte ve mümkün mertebe aktarma yapılmadan, adresinize kapı önü teslim ediyoruz.  

Gümrük ve Vergi işlemi nasıl olacak ?

Bütün lojistik masrafları size bildirildikten ve sipariş onayınızdan sonra, Türkiye ve bulunduğunuz ülkedeki Nakliye, gümrük ve vergi  gibi  işlemleri biz üstleniyoruz ve seçtiğiniz mobilyayı kapınıza kadar getiriyoruz. Yani iş alışveriş ve teslim süreci, Türkiye’deki evinize alır gibi kolay…  Yani hayalini kurduğunuz mobilyalar, bir tıkla Sizindukkan.com’da. 

Satış, nakliye, gümrük ve vergi işlemlerini kendi bünyemizde çözdüğümüz için, bu süreç oldukça kolay ve hızlı olarak tamamlanıyor.

Size sadece beğendiğiniz mobilyaları, Sizindukkan.com’dan seçmek, ve müşteri temsilcimizle siparişi oluşturmak kalıyor.