İnternetten mobilya  alınır mı… ?

Çok fazla miktarda internetten alışveriş yapılmakta, ve de her yıl katlanarak da artan bir ivmeyle çoğalmakta. İnternetten mobilya alınır, bakılır vesaire ama, tabii ki  bu sorunun çok fazla cevabı var.  Kişilere ve şartlara göre değişebilen tüm  mantıklı nedenleri  bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Özellikle pandemi süreci bize gösterdi ki, covid-19 salgını ile beraber, hayatımıza ve yaşam tarzlarımıza bir çok yenilik girdi. AVM ve kapalı mekanlarda, kalabalık içindeki alışveriş tarzımızda, daha fazla dikkatli ve seçici olmak gerekiyor .  Bir de, mobilya ve düğün alışverişlerimizdeki tüm aile fertleriyle mobilya alışverişe çıkma geleneği eklenince, internetten mobilya bakmak ve hatta almak artıları beraberinde getiriyor.  Peki nelerdir bu avantajlar, gelin hep beraber inceleyelim…

Oturduğun yerden binlerce modeli görmek …!

Özellikle havanın çok sıcak veya soğuk olduğu zamanlarda ya da salgın bir hastalık durumunda,  evinizde koltuğunuza yaslanarak, sevdiklerinizle beraber kahvenizi çayınızı yudumlarken, binlerce modeli, tüm ölçü fiyat ve detaylarıyla inceler, kıyaslar ve rahat rahat yeni modelleri ve modayı görmüş olursunuz.

Sizin Dükkan’dan, kaliteyi ucuza almak …!

Sizindukkan.com’da  göreceğiniz 2000’den fazla, tamamı İnegöl Mobilyası mobilyaları kolayca görebilirsiniz. Geleneksel mağazalardaki mağaza giderlerimiz olmadığı için ve de direk üretimden teslimat yaptığımızdan, bu gibi giderleri müşterilerimize uygun fiyat fırsatına dönüştürüyoruz.  Evet belki dokunamayacaksınız, üzerine oturup deneyemeyeceksiniz ama, internetten alsanız da almasanız da, binlerce modeli inceleme ve değerlendirme fırsatınız olacak. 

Yurtdışına ve İl dışına teslimat yapıyor musunuz ?

Evet…  Yurtdışına ve Türkiye’nin her yerine, Sizindukkan.com’dan aldığınız mobilyalarınızı adresinize teslim ediyoruz. Yurtiçi satışlarda teslimat ve kurulumlarımız, il ve merkezi ilçe adreslerine  3. katlara kadar ücretsiz.  Yük asansörü bulunmayan yüksek  ya da sağlıklı taşıma imkanının olmadığı dar merdivenli binalarda, balkondan yük asansörü kullanmak gerekir.  Asansörü bulunduğu şehirde organize etmek de ve ödemesini yapmak müşterilerimize ait olmakta.

Yurtdışında ise, bulunduğunuz ülke ve şehrin posta kodu ile beraber  konumuna bağlı olarak, lojistik maliyeti ekleniyor. Adresinize bağlı olarak, size veceğimiz lojistik dahil fiyatlara rağmen, Sizin Dükkan’dan alacağınız mobilyalar, Avrupa fiyatının en az yarısı kadar avantajlı.  Malum Avrupa’da hem seçenekler  çok az, ve hem de Türkiye’den çok pahalı. 

Gümrük, vergi, Prosedür endişesi…!

Endişe ve telaşa hiç gerek yok. Siz sadece bize siparişinizi verin. Bütün işlemleri, sizin yerinize halledelim. Avrupa gümrüğü ve vergi işlemleriyle siz uğraşmayın. Sadece  ürünlerinizi kapınızın önünde tırdan teslim alın, kullanmanın keyfini  sürün… 
Bu arada yeni çıkan tüm  İnegöl Mobilyası modellerimizi, instagram hesabımız @sizindukkan.comm’dan  ya da, @sizindukkanonline Facebook sayfamızdan  takip edebilir, teslimatlarımızın Türkiye ve Avrupa’daki müşterilerimizin evlerinde nasıl durduğunu görebilirsiniz. Fiyat ve teknik tüm detaylar için de,  Sizindukkan.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.