Nasıl Sipariş Verebilirim

 

Satış öncesi ve sonrası sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, üyelik bilgilerinizi eksiksiz doldurmanızı rica ediyoruz. Her geçen gün artan ürün çeşidimiz  ile sizlere daha çok İnegöl Mobilya Modelleri ile hizmet vermeyi hedefleyen firmamız, sizlere üç şekilde sipariş verme imkanı sunmaktadır. 

 

İnternet sitesinden sipariş

Üye girişi yaptıktan sonra, satın almak istediğiniz ürünlerini sepete ekleyiniz. Ardından, sipariş esnasında talep ettiğiniz değişiklikler varsa, "Sipariş Notu" bölümünde belirtiniz. Siparişinizi verdikten sonra, müşteri temsilcilerimiz tarafından teyit amaçlı tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Onay işlemiyle beraber, sipariş süreci başlamış olacaktır. 

 

Telefon ve WhatsApp ile sipariş

Sizin Dükkan müşterilerinin en çok tercih ettiği sipariş seçeneği telefon veya Whatsapp iledir. Mobilya ürünlerinde siparişlerin detaylıca açıklanması gerekir. Herhangi bir bilgi yanlışlıkta ürün kargo ve taşıma ücretleri ile teslimat süresi fazla olabileceğinden, sipariş vermek istediğiniz ürünleri, eğer varsa değişim taleplerinizle (ayak rengi, kumaş rengi ve çeşidi, takıma eklenecek modül vs.) birlikte detaylıca not ediniz. Daha sonra, 0224 715 1570 ya da 0544 697 4799 WhatsApp hattımızdan bize ulaşarak, müşteri temsilcimiz ile birlikte siparişinizi tamamlayınız. 

 

Mağazada sipariş

www.sizindukkan.com'dan beğendiğiniz ürünleri mağazamıza gelip yerinde görerek de sipariş verebilirisiniz. İletişim sayfamızdan açık adres bilgilerimize ulaşabilir, WhatsApptan konum isteyebilirsiniz. Siparişlerinizi ofisimizde, satış temsilcimiz ile birlikte oluşturabilirsiniz.

Yukarı Git 
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır