Hakkımızda

Sizindukkan.com, mobilya ve aksesuarlarının satışını yapan bir e-ticaret sitesidir. 2007 yılında kurulmuş, İnegöl ve Mersin’de mağazası olan güvenilir bir alışveriş sitesidir. İstiklal vergi dairesine kayıtlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Sitemizdeki ürünlerimiz, İnegöl’deki imalatçı firmalar ile anlaşarak; stil, kalite, fiyat, kullanılabilirlik açısından uygun görüldüğünde satışa çıkarılır. Tüm ürünler 2 yıl üretici garantili olarak satılmaktadır.

Sizindukkan.com’da satılan ürünler nereden tedarik ediliyor ?

Sizindukkan.com’da satılan ürünler Türkiye’nin ve Dünya’nın mobilya başkenti İnegöl'de, kalitesiyle ve estetiği ile öne çıkan firmalar tarafından üretilmektedir. Ürünlerimiz, doğrudan müşteriye ulaştırılır.

Sizindukkan.com’da satılan ürünler neden uygun ?

Sizin Dükkan, cadde mağazalarına göre indirimli fiyatlar sunar, müşterileri doğrudan üreticilerle buluşturur. Bu sayede, cadde mağazalarına göre yarı yarıya varan fiyat avantajları sunar. Sizindukkan.com’da satılan ürünler üreticilerimizden doğrudan olarak müşteriye ulaştırılır. Yüksek maliyetler (genel mağaza giderleri, depo ve diğer genel giderler) oluşmadığından, bu maliyet avantajı fiyatlara indirim olarak yansıtılır.

Showroom'unuz ne zamanlar açık ?

Çalışma saatlerimiz hafta içi, 08:30 - 20:00, hafta sonu 09:30 - 20:00 arasıdır. İnegöl ve Mersin mağazalarımızda sizleri ağırlamaktan keyif duyarız. ( Pazar günleri 11:00 – 18:00 arası)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.